utorok 9. februára 2016

Desať rúk doma / Ten hands home


Drahí priatelia, ešte sme si nezvykli, no Vlk dostal meno Juraj. Je to meno, ktoré nám pripomína radosť. Prišiel do sveta, v ktorom sme sa práve lúčili s milovaným Dedom, Rasťovým otcom. Nevieme sa s tým všetkým vysporiadať a život nám pripadá nepochopiteľnejší, než kedykoľvek predtým. Juraj sa však bezpečne narodil do mojich vlastných rúk a je tu s nami. Ďakujem vám všetkým za podporu.. a ďakujeme za Vyškov, ktorý sa pre nás na pár dní stal bezpečným domovom v tomto všetkom.

Juraj is here. He came in our life just after it was touched by death of the beloved Grandfather, my father in law. We understand life helplessly less than ever before. But Juraj is here and he was born into my own hands. Thank you all for your love and support.

7 komentárov:

 1. Moc moc blahořeju těm malým ručičkám i všem ostatním ručkám vaší rodiny! Mám radost, že jste zdraví a přeju Boží požehnání...krásné jméno!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratuluju k dalšímu páru tlapek! Ať je radost a pokoj s vámi!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. juuuj miriamka gratulujeme velmi!krasne ste to rodinka:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Miriam, je nádherný! Voňavý i z fotky. Krásné dny mějte, ať vám to dobře klape dohromady.
  ***
  Upřímnou soustrast.
  (Nejde to vážně dohromady. I takto napsané to vypadá absurdně. Zkrátka - hodně sil na všech frontách.)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. gratulujem, velmi sa tesim, uz som ti chcela davnejsie pisat. A zaroven uprimnu sustrast... kolobeh zivota zasiahne kazdeho z nas, ci uz narodenim, alebo umrtim.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Sice neskoro, ale gratulujem. Tesime sa z vas a drzime palce, nech vam zvysok roka vyjde lepsie ako doteraz. All's well that ends well!

  OdpovedaťOdstrániť